Jsme moderní českou firmou

Farma Stonava je zde již od roku 1972, pod hlavičkou Farmy jí najdete od roku 1991. Naše letité zkušenosti ze zemědělské činnosti promítáme do naší špičkové živočišné a rostlinné výroby. Díky aplikaci moderních technologií a nadčasových technologických postupů se řadíme mezi přední chovy nejen v ČR, ale i v Evropské unii.

Součástí naši Farmy Stonava je také stavební divize, která je schopná vybudovat dětská hřiště, komunikace, rekonstrukce budov a mnohé další.

Nesmíme také zapomínat na moderní bioplynovou stanici která pro svůj provoz využívá vepřovou kejdu, kukuřičnou siláž a drcené kukuřičné zrno. Stanice byla zprovozněna v lednu 2009 a nyní pracuje s perfektními výsledky v závislosti na instalované technologii.
 

VIDEO: Stonavské dožínky (2018)

23. dubna 2019

Mezi pravidelné a oblíbené stonavské akce bezesporu patří slavnosti dožínek. Letošní dožínkové slavnosti se opět velmi vydařily, tedy až na počasí, ale i s tím si pořadatelé poradili. Na to, jak probíhaly letošní lidové slavnosti dožínek se podívejte v následující reportáži. Více informací najdete uvnitř článku....

VIDEO: Letošní sklizeň ovlivnilo nadprůměrné sucho (2018)

23. dubna 2019

Letošní sklizeň nedopadla dle očekávání našich zemědělců. Hlavním viníkem menší sklizně obilovin je nadprůměrné sucho. Farma Stonava má sklizeno, ale výnosy byly očekávány ve větší míře. Více informací najdete uvnitř článku....

VIDEO: Čtvrtá etapa rekonstrukce chodníků je v plném proudu (2018)

23. dubna 2019

V letošním roce jsme začali se stavební činností na rozsáhlé rekonstrukci chodníků za účelem zvýšení bezpečnosti chodců v obci Stonava na Karvinsku. Tato rekonstrukce započala na Novém Světě a v první polovině srpna byla dokončena již třetí etapa na Dolanech. Více najdete uvnitř reportáže... ;)

Pozvánka na stonavské dožínky (2018)

23. dubna 2019

  Místní skupina Polského kulturně-osvětového svazu ve Stonavě z.s. ve spolupráci s obcí Stonava a s Farmou Stonava Vás srdečně zvou na letošní slavnosti Stonavských dožínek. Těšit se můžete slavnostní průvod alegorických vozů, slavnostní otevření dětského hříště, soutěž o nejlépe vyzdobenou zahradu nebo plot, vystoupení folklorních souborů Chórek či Soubor písní a tanců Olza, anebo na vystoupení kapely Legendy se vrací, DJ Romana Pastorka apod. Bohaté občerstvení zajištěno. Srdečně vás zveme... ;)

28+

LET JSME NA TRHU

Jsme moderní firma s letitou tradicí a špičkovými technologiemi.

463

ÚSPĚŠNÝCH ZAKÁZEK

Můžeme se pyšnit velkou řádkou úspěšně finalizovaných projektů od malých zakázek až po velmi náročné projekty.

117

FIREMNÍCH STROJŮ

Disponujeme velkou řádkou strojového parku přes moderní traktory, bagry až po speciální moderní stroje a technologie.

Foto 23
Fotogalerie

Fotogalerie

Foto 24
Foto 46
Foto 135
Foto 22
Foto 26

Kontakt

Farma Stonava
735 34 Stonava 1064
Česká republika

Tel.: +420 596 422 153
Fax.: +420 596 422 156

E-mail: info@farmastonava.cz
Web: www.farmastonava.cz

Další informace