Stavební činnost

ilustrace

Reference 2003

Přehled stavebních referencí Farmy Stonava za rok 2003:

ilustrace

VIDEO: Rekonstrukce ploch u obecního úřadu ve Stonavě (2012)


Naplánovaná rekonstrukce ploch u stonavského obecního úřadu pokračují v plném proudu. Díky rekonstrukci ploch kolem radnice vzniknou nové parkovací místa, zbrusu nové chodníky a také více zeleně.


Rozpočet celé rekonstrukce je obcí stanoven na 6 milionů korun. Více informací najdete v tomto videu...

ilustrace

VIDEO: Slavnostní otevření dětského hřiště ve Stonavě 2012


    Začátkem června proběhlo slavnostní otevření dětského hřiště v Obci Stonava na Karvinsku.

Naše firma měla tu čest se na tomto projektu pro naše nejmenší podílet. Více v následujícím videu.

ilustrace

Nové dětské hřiště ve Stonavě 2012

Začátkem letošního roku 2012 se naše firma Farma Stonava pustila do kompletní rekonstrukce dětského hřiště, které leží nedaleko stonavského obecního úřadu a domu PZKO. Práce jsou v současné době v plném proudu a maminky s dětmi se mají na co těšit.

Na novém dětském hřišti přibude plno nových atrakcí, vybudovalo se nové posezení, zbrusu nové osvětlení, kamerový systém apod. Se starými atrakcemi se děti loučit nebudou, jelikož prošly renovací a budou umístěny vedle nových prolézaček.

"Mým přáním je, aby se to našim dětem líbilo, aby to využívaly co nejčastěji a aby si to šetřily..." uvedl majitel firmy Tadeáš Koch.

ilustrace

Slavnostní otevření bytového domu v obci Stonava

Nedaleko PZKO v obci Stonava byl otevřen zbrusu nový bytový dům, který má tři podlaží a celkově jedenáct bytových jednotek. Nový stonavský bytový dům se začal stavět od loňského dubna až do dnešních dnů, kdy se dočkal slavnostního otevření.

Naše firma Farma Stonava byla hlavní stavební firmou a dodavatelem stavby o jedenácti bytových jednotkách. Vedoucí stavby Radek Koch k tomu řekl: "Teď už vlastně jen deset, protože z jednoho z bytů se v průběhu udělala kancelář pro správce. Byty jsou členěny na dva plus KK a tři plus KK. Je to bytový dům zděný systémem Porotherm. Lidé po nastěhování mají k dispozici zařízenou kuchyňskou linku se spotřebiči. Plovoucí podlahy na kompletní ploše celého bytu, koupelny jsou zařízené v moderním designu."

ilustrace

VIDEO: Rekonstrukce stájí (2008)

Farma Stonava získala dotaci od Ministerstva Zemědělství na rekonstrukci stájí. Pojďme se podívat jak probíhaly stavební práce na této rekonstrukci.

V současné době je již rekonstrukce hotová a stáje jsou již v provozu. Video naleznete uvnitniř článku...

ilustrace

Stavba multifunkční sportovní haly ve Stonavě

Omlouváme se, ale v současné době pracujeme na obsahu tohoto článku. Děkujeme za pochopení.

ilustrace

Farma Stonava - bourání domu

Omlouváme se, ale v současné době pracujeme na obsahu tohoto článku. Děkujeme za pochopení.

ilustrace

CASE DEN 2007 – Den rekordů a jubileí

CASE DEN 2007 byl jubilejním 10. ročníkem a nesl se ve znamení rekordů. A to nejenom rekordů s technikou, ale také v počtu spokojených návštěvníků, který se přišlo podívat a pobavit více než dva tisíce. Společnost AGRI CS na tradičním místě v Kámeni za nádherného počasí představila svůj kompeltní sortiment počínaje značkou CASE IH a konče značkami SIMBA, Berthood a Kuhn a nabídla také zajímavý doprovodný program.

V letošním roce slaví značka CASE IH hned několik významných jubileí. Na úvod je to 165 let od vzniku značky CASE. Dále je to 60 let od zahájení výroby traktorů v St. Valentinu, 50 let unikátních kloubových

Celkový počet článků: 39


Kontakt

Farma Stonava
735 34 Stonava 1064
Česká republika

Tel.: +420 596 422 153
Fax.: +420 596 422 156

E-mail: info@farmastonava.cz
Web: www.farmastonava.cz

Další informace